Failed to load licensing components!

Please RE-INSTALL / REPAIR SKIN! DO NOT UNINSTALL THEME which will cause unrecoverable data loss!

ماژول ها :

شرکت تابلو سازی 1تابلو - به مجموعه LED ، برد های بکار رفته جهت آدرس دهی و واشرهای آب بندی در کنار هم ماژول می گویند.

که این ماژول ها پس از قرار گرفتن در کنار هم در راستای طول و عرض ابعاد یک تابلو را تشکیل می دهند.

در این تابلوسازی ها ازLED های سوپر های برایت با شدت نور بسیار بالا و زاویه های باز که میزان مصرف پایینی را دارند استفاده می شود.

لازم به ذکر است به فاصله LED ها در کنار هم در ماژول ها (DOT PITCH) می گویند که بیانگر کیفیت تابلو های LED و میزان درخشندگی و برد دید تابلو است. به عنوان نمونه تابلو های P10، P15، و P20 .

اجزا تشکیل دهنده تابلو سازی LED


کابینت :

 برای تابلو سازی LED در اندازه های مختلف بایست ماژول ها در کنار همدیگر در محفظه ای قرار بگیرند.

به این محفظه که ماژول ها را در داخل خود جای می دهد کابینت می گویند. در طراحی کابینت های مورد استفاده این شرکت به مواردی چون کارایی نصب و جابجایی آسان دقت شده است .

جنس کابینت ها از فولاد با ضخامت ۱٫۵ mm بوده که با رنگ الکترو استاتیک کوره ای پوشش داده شده اند.

کابینت ها از ظرافت خاصی در طراحی بهره برده اند که تضمین کنده کیفیت ، دقت و یکنواختی سطح نمایشگر شما هستند.

بر روی این کابینت ها همه نیازمندی های یک نمایشگر از قرارگیری دقیق ماژول ها تا سیستم تهویه هوا تعبیه شده و محافظ خوبی برای اجزاء ظریف الکترونیکی می باشد.

برد کنترل کننده :

 برای برنامه دادن به ماژول ها و مدیریت نمایشگر باید از برد های کنترل کننده استفاده کرد.

برد کنترل کننده نقش بسیار مهمی در ارایه کیفیت برنامه ریزی و ارایه متن های نوشتاری، تصاویر مورد نظر جهت نمایش و کلیپ ها را در رنگ های مختلف دارا می باشد، که معمولا به صورت تک رنگ، سه رنگ و هفت رنگ می باشد. قابلیت اتصال به کامپیوتر و عدم نیاز اتصال دائم به کامپیوتر.

از جمله کارایی های برد کنترل کننده می توان به قابلیت تغییر متن و افکت های مورد دلخواه و طراحی گرافیک انیمیشن و تنظیم ساعت و تاریخ توسط کاربر، همچنین قابلیت نمایش پیامهای فارسی ،عربی و انگلیسی و نیز قابلیت نمایش ساعت و تاریخ و قابلیت نمایش عکسهای کامپیوتر و همچنین عدم محدودیت در میزان متن قابل نمایش اشاره کرد.

محل قرار گیری برد کنترل کننده پشت ماژول ها و داخل کابینت می باشد و بوسیله کابل و یا کارت حافظه به کامپیوتر متصل می شود .

در طراحی های جدید استفاده از فلات کابل وآی دی سی بجای سیم در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و برنامه های دلخواه جهت نمایش از نمایشگر به آن داده می شود.

از قابلیت این برد ها عدم اتصال دایمی به کامپیوتر بوده و جهت استفاده از برنامه های مختلف جهت پخش، نیاز به وصل بودن تابلو به کامپیوتر نیست.